Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Page yield | 32000 pages |
| Printing colours | Cyan |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | НР Color LaserJet Enterprise flow M880z НР Color LaserJet Enterprise flow M880z+ |
| OEM code | CF301A |
| Width | 584 mm (22.78 ") |
| Depth | 130 mm (5.07 ") |
| Height | 195 mm (7.61 ") |
| Weight | 1550 g (3.42 lbs) |
| Package width | 584 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 195 mm |
| Package weight | 850 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
