Back to Top
| Type | Laser toner |
| Page yield | 55000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Package width | 495 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Package height | 198 mm |
| Package weight | 2400 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.