Back to Top
| Hard drive capacity | 4000 GB |
| Hard drive speed | 7200 RPM |
| Hard drive size | 3.5 " |
| Width | 146.1 mm (5.7 ") |
| Height | 219.2 mm (8.55 ") |
| Depth | 254 mm (9.91 ") |
| Weight | 1360 g (3 lbs) |
| Interface | Serial ATA III |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Type | HDD |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.