Back to Top
| Hard drive capacity | 10000 GB |
| Hard drive speed | 7200 RPM |
| Hard drive size | 3.5 " |
| Component for | Game console |
| Hard drive interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Hard drive average transfer rate | 267 MB/s |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 55 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Width | 101.6 mm (3.96 ") |
| Depth | 147 mm (5.73 ") |
| Height | 26.1 mm (1.02 ") |
| Interface | Serial ATA III |
| Type | HDD |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
