Back to Top
| Surface coloration | Monotone |
| Gaming mouse pad | |
| Product colour | Black |
| Width | 900 mm (35.1 ") |
| Depth | 300 mm (11.7 ") |
| Thickness | 3 mm |
| Weight | 490 g (1.08 lbs) |
| Package width | 300 mm |
| Package depth | 70 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 510 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.