Back to Top
| Surface coloration | Monotone |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | Universal |
| Wrist rest | |
| Non-slip base |
| Width | 210 mm (8.19 ") |
| Depth | 250 mm (9.75 ") |
| Thickness | 2 mm |
| Weight | 100 g (0.22 lbs) |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 8.3 x 9.8 x 0.1 " |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.