Back to Top
| Surface coloration | monotone |
| Product colour | Black |
| Recommended usage | universal |
| Wrist rest |
| Width | 285 mm (11.12 ") |
| Depth | 320 mm (12.48 ") |
| Thickness | 2 mm |
| Weight | 150 g (0.33 lbs) |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 11.2 x 12.6 x 0.1 " |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.