Back to Top
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Rubber |
| Gaming mouse pad | |
| Product colour | Black |
| Wrist rest | |
| Non-slip base |
| Width | 460 mm (17.94 ") |
| Depth | 400 mm (15.6 ") |
| Thickness | 3 mm |
| Weight | 352 g (0.78 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| L | |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
