Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 9000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | X264, X363, X364 |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Pallet weight (imperial) | 291 lbs |
| Package width | 399 mm |
| Package depth | 137 mm |
| Package height | 181 mm |
| Package weight | 915 g |
| Pallet weight | 132000 g |
| Quantity per pallet | 126 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.