Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 8000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Lexmark CX820dtfe Lexmark CX825dte Lexmark CX825dtfe Lexmark CX860dte Lexmark CX860dtfe Lexmark CX860de Lexmark CX825de Lexmark CX820de Lexmark CS820dte Lexmark CS820dtfe Lexmark CS820de |
| Country of origin | China |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Product colour | Black |
| Package width | 497.84 mm |
| Package depth | 177.8 mm |
| Package height | 185.42 mm |
| Package weight | 66.04 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.