Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 55000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX860dte, CX860dtfe, CX860de |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Package width | 497.8 mm |
| Package depth | 195.6 mm |
| Package height | 223 mm |
| Package weight | 2037 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.