Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | MC2640adwe MC2425adw MC2535adwe |
| Type | Developer unit |
| Product colour | Magenta |
| Maximum capacity | 125000 sheets |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 495 mm |
| Package depth | 169 mm |
| Package height | 149 mm |
| Package weight | 1050 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.