Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | VersaLink C7000 |
| Type | Roller |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 105 mm (4.1 ") |
| Depth | 430 mm (16.77 ") |
| Height | 95 mm (3.71 ") |
| Weight | 666.7 g (1.47 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.