Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | VersaLink B625 |
| Type | Imaging unit |
| Product colour | Black |
| Maximum capacity | 150000 sheets |
| Country of origin | Netherlands |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 490.2 mm |
| Package depth | 170.2 mm |
| Package height | 330.2 mm |
| Package weight | 2494.8 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.