Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | MB2770adhwe, MX721adhe, MX722adhe, MX722ade, B2865dw, MS725dvn, MS821n, MS821dn, MX822ade, MS822de, MX822adxe, MS823n, MS823dn, MS825dn, MS826de, MX826adxe, MX826ade. |
| Product colour | White |
| Country of origin | China |
| Width | 421 mm (16.42 ") |
| Depth | 510 mm (19.89 ") |
| Height | 110 mm (4.29 ") |
| Weight | 5800 g (12.79 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 586 mm |
| Package depth | 494 mm |
| Package height | 207 mm |
| Package weight | 7300 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.