Back to Top
| Multipack | |
| Page yield | 3500 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | C2535dw MC2535adwe |
| Cartridge capacity | Extra (Super) Hight Yield |
| Package width | 141 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 240 g |
| Package type | Box |
| Toner cartridge | |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.