Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 8000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | C546dtn, X546dtn, X548de, X548dte |
| Cartridge recollection | |
| Product colour | Black, Blue, White |
| Package length | 102 mm |
| Package width | 141 mm |
| Package height | 101 mm |
| Package weight | 383 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.