Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 4500 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark MC3426adw, MC3426i, C3426dw |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Country of origin | China |
| Certification | ISO/IEC |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package weight | 967 g |
| Package type | Box |
| Original | |
| Single pack |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.