Back to Top
| Original | |
| Page yield | 38000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | X950de, X952de, X954de |
| Pallet quantity | 216 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Package dimensions (WxDxH) | 83.5 x 456 x 83.5 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 3.29 x 17.95 x 3.29 " |
| Package weight | 990 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.