Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 22000 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CX825dte, CX825dtfe, CX860dte, CX860dtfe, CX860de, CX825de |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Package width | 497.8 mm |
| Package depth | 177.8 mm |
| Package height | 185.4 mm |
| Package weight | 1374 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.