Back to Top
| Type | Laser toner |
| Original | |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | CS/CX 317, 417, 517 |
| Approximate page yield (colour/CMY, ISO/IEC 19798) | 2300 pages |
| Package width | 142 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Package height | 71 mm |
| Package weight | 204 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.