Back to Top
| Original | |
| Page yield | 9000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | Lexmark X264, X363, X364 |
| Archival storage life | 2 year(s) |
| Product colour | Black |
| Pallet weight (imperial) | 291 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 181 x 399 x 137 mm |
| Package weight | 915 g |
| Pallet weight | 132000 g |
| Quantity per pallet | 126 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.