Back to Top
| Connector 1 | IDC |
| Connector 2 | DB-9 |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Product colour | Grey |
| Width | 18.5 mm (0.72 ") |
| Depth | 412 mm (16.07 ") |
| Height | 80 mm (3.12 ") |
| Weight | 24 g (0.05 lbs) |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package length | 225.00 mm |
| Cables included | Serial |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
