Back to Top
| Connector 1 | RJ45 |
| Connector 2 | RJ45 |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Product colour | Blue |
| Material | PVC |
| Weight | 12 g (0.03 lbs) |
| Package width | 22 mm |
| Package depth | 81 mm |
| Package height | 148 mm |
| Package weight | 20 g |
| Package length | 81.00 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
