Back to Top
| Cable length | 20 m |
| USB version | 2.0 |
| Connector 1 | Micro-USB A |
| Connector 2 | Micro-USB B |
| Connector gender | Male connector/Female connector |
| Connector 1 gender | Male connector |
| Connector 2 gender | Female connector |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Product colour | Black |
| Package width | 143 mm |
| Package depth | 166 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package length | 166.00 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
