Back to Top
| Cable length | 0.91 m |
| Connector 1 | 3.5mm |
| Connector 2 | 3.5mm |
| Gender | Male connector/Male connector |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Weight | 13 g (0.03 lbs) |
| Package width | 125 mm |
| Package depth | 225 mm |
| Package height | 6 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
