Back to Top
| Connector 1 | N |
| Connector 2 | N |
| Cable type | TWS-195 |
| Product colour | Black |
| Impedance | 50 Ω |
| Jacket outer diameter | 3.5 mm |
| Cable jacket colour | Black |
| Conductor material | Copper |
| Insulation material | Foamed polyethylene |
| Load capacitance | 25.4 pF |
| RoHS compliance |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Storage temperature (T-T) | -70 - 85 °C |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.