Back to Top
| Material | Steel |
| Maximum weight capacity | 225 kg |
| Product colour | Grey |
| Certification | RoHS |
| Package width | 114.3 mm |
| Package depth | 610 mm |
| Package height | 165.1 mm |
| Package weight | 4800 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.