Back to Top
| Product colour | Grey |
| Material | Steel |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | iPad 10th |
| Weight | 900 g (1.98 lbs) |
| Width | 284 mm (11.08 ") |
| Depth | 16 mm (0.62 ") |
| Height | 215 mm (8.39 ") |
| Package width | 290 mm |
| Package depth | 221 mm |
| Package height | 23 mm |
| Package weight | 1100 g |
| 2 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.