Back to Top
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black, White |
| Compatibility | AXIS D2050-VE |
| Tilt angle range | 0 - 90 ° |
| Weight | 900 g (1.98 lbs) |
| Width | 147 mm (5.73 ") |
| Depth | 80 mm (3.12 ") |
| Height | 120 mm (4.68 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
