Back to Top
| Page yield | 10500 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | -LaserJet Enterprise Flow MFP M630Z -LaserJet Enterprise MFP M630F -LaserJet Enterprise M604DN -LaserJet Enterprise MFP M630H -LaserJet Enterprise M604N -LaserJet M625DW -LaserJet Enterprise MFP M630DN |
| OEM code | CF281A |
| Product colour | Black |
| Package width | 210 mm |
| Package depth | 368 mm |
| Package height | 292 mm |
| Package weight | 2313 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.