Back to Top
| Page yield | 6900 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | -LaserJet Pro 400 M401 -LaserJet Pro 400 MFP M425DN -LaserJet Pro 400 M401DN-LaserJet Pro 400 MFP M425DW -LaserJet Pro 400 M401DW-LaserJet Pro M401DNE |
| OEM code | CF280X(M) |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Package width | 191 mm |
| Package depth | 349 mm |
| Package height | 251 mm |
| Package weight | 1361 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.