Back to Top
| Page yield | 10000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark MS410D, MS610DE, MS410DN, MS610DN, MS415DN, MS610DTE, MS510DN, MS610DTN |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Package width | 190.5 mm |
| Package depth | 349.25 mm |
| Package height | 250.825 mm |
| Package weight | 1315 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.