Back to Top
| Black toner page yield | 18000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Enterprise Flow MFP M630Z, LaserJet Enterprise M604DN, LaserJet Enterprise M604N, LaserJet Enterprise M605DN, LaserJet Enterprise M605N, LaserJet Enterprise M605X, LaserJet Enterprise M606DN, LaserJet Enterprise M606X, LaserJet Enterprise MFP M630DN, LaserJet Enterprise MFP M630F, LaserJet Enterprise MFP M630H, LaserJet M625DW |
| OEM code | HP- CF281A(J) |
| Package weight | 3 kg |
| Black |
| Package width | 209.55 mm |
| Package depth | 368.3 mm |
| Package height | 292.1 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.