Back to Top
| Page yield (colour) | 200000 pages |
| Print technology | Laser |
| Original | |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | WorkCentre 7655/7665/7675 DocuColor 240/250 WorkCentre 7755/7765/7775 DocuColor 242/252/260 |
| Package width | 501.6 mm |
| Package depth | 139.7 mm |
| Package height | 139.7 mm |
| Package weight | 1111.3 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.