Back to Top
| Page yield | 80000 pages |
| Print technology | Laser |
| Original | |
| Product colour | Beige, Black, Brown |
| Country of origin | Korea |
| Printing colours | Black |
| Compatibility | Phaser 4600, 4620 |
| Width | 235 mm (9.17 ") |
| Depth | 410 mm (15.99 ") |
| Height | 140 mm (5.46 ") |
| Weight | 2971 g (6.55 lbs) |
| Package dimensions (WxDxH) | 236.2 x 408.9 x 139.6 mm |
| Package weight | 2812.3 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.