Back to Top
| Page yield | 82200 pages |
| Original | |
| Quantity | 1 |
| Country of origin | Netherlands |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C7000 |
| Width | 155 mm (6.05 ") |
| Depth | 525 mm (20.48 ") |
| Height | 125 mm (4.88 ") |
| Weight | 598.7 g (1.32 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.