Back to Top
| Page yield | 80000 pages |
| Type | Original |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Multipack | |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink B7125, B7130, B7135 |
| Package width | 193 mm |
| Package depth | 574 mm |
| Package height | 193 mm |
| Package weight | 2722 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.