Back to Top
| Page yield | 60000 pages |
| Print technology | Laser |
| Original | |
| Country of origin | Netherlands |
| Printing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Compatibility | C118, M118, M118I, C123, M123, WCP123, C128, M128, WCP128 |
| Case or master carton weight | 2.404 kg |
| Width | 190 mm (7.41 ") |
| Depth | 490 mm (19.11 ") |
| Height | 185 mm (7.22 ") |
| Weight | 2358.7 g (5.2 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.