Back to Top
| Page yield | 80000 pages |
| Original | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Korea |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | WorkCentre 4250, WorkCentre 4260 |
| Width | 195 mm (7.61 ") |
| Depth | 410 mm (15.99 ") |
| Height | 195 mm (7.61 ") |
| Weight | 2449 g (5.4 lbs) |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 410 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package weight | 2449 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.