Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 520 sheets |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink B7025/B7030/B7035 |
| Media types supported | A3 |
| Width | 750 mm (29.25 ") |
| Depth | 750 mm (29.25 ") |
| Height | 480 mm (18.72 ") |
| Weight | 13494.6 g (29.75 lbs) |
| Country of origin | Vietnam |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.