Back to Top
| Type | Paper tray |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | AltaLink B8145, B8155, B8170, C8130, C8135, C8145, C8155, C8170, VersaLink C8170 |
| Width | 646 mm (25.19 ") |
| Depth | 618 mm (24.1 ") |
| Height | 406 mm (15.83 ") |
| Weight | 11099.5 g (24.47 lbs) |
| Country of origin | China |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.