Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 16900 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C605 |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Package width | 203.2 mm |
| Package depth | 93.98 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.