Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 7100 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6700V_DN 6700V_DT 6700V_DX 6700V_N |
| Colour | |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Country of origin | Japan |
| Width | 95 mm (3.71 ") |
| Depth | 340 mm (13.26 ") |
| Height | 90 mm (3.51 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.