Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 25000 pages |
| Supply type | Single pack |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink B625 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Package width | 145 mm |
| Package depth | 111 mm |
| Package height | 394 mm |
| Package type | Box |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.