Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 24000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | 7800V_DN 7800V_DNY 7800V_DX 7800V_GX |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Country of origin | Japan |
| Width | 85 mm (3.32 ") |
| Depth | 460 mm (17.94 ") |
| Height | 85 mm (3.32 ") |
| Package length | 459 mm |
| Package width | 86 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 1224 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.