Back to Top
| Page yield | 180000 pages |
| Type | Original |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Multipack | |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | AltaLink C8130/C8135/C8145/C8155/C8170 |
| Package width | 118 mm |
| Package depth | 570 mm |
| Package height | 156 mm |
| Package weight | 1361 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.