Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 30000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 5500V_N |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Japan |
| Width | 140 mm (5.46 ") |
| Depth | 430 mm (16.77 ") |
| Height | 135 mm (5.27 ") |
| Package length | 430 mm |
| Package width | 130 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 907 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.