Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 4100 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | 3210V_N |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Width | 285 mm (11.12 ") |
| Depth | 345 mm (13.46 ") |
| Height | 100 mm (3.9 ") |
| Package length | 231 mm |
| Package width | 284 mm |
| Package height | 198 mm |
| Package weight | 1428.8 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.