Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 32000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 7760V_DN 7760V_DX 7760V_GX |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Japan |
| Width | 110 mm (4.29 ") |
| Depth | 370 mm (14.43 ") |
| Height | 105 mm (4.1 ") |
| Package length | 368 mm |
| Package width | 108 mm |
| Package height | 102 mm |
| Package weight | 930 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.